O nas

Szanowni Klienci,

Informujemy, że od 1 września 2022 roku jesteśmy Autoryzowanym Dystrybutorem Węgla Spółki TAURON WYDOBYCIE na mocy zawartej umowy franczyzowej.

W ramach umowy będziemy dostarczali węgiel do gospodarstw domowych z naszych składów w Żywcu przy ulicy Stolarskiej oraz w Buczkowicach przy ulicy Lipowskiej 21.

Aktualne informacje o produktach oraz cenach znajdziecie państwo w zakładce cennik.

Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą węgla:

Firmę AUROLAND Sp. z o.o. założyliśmy w 1993 roku. Od tego czasu nieprzerwanie prowadzimy działalność w zakresie handlu i dostaw opału we wszystkich sortymentach, począwszy od węgli grubych, poprzez groszki  a skończywszy na ekogroszkach i miałach węglowych. Jesteśmy Autoryzowanym Sprzedawcą wszystkich najważniejszych polskich producentów węgla czyli Polskiej Grupy Górniczej, Węglokoksu Kraj, Tauronu Wydobycie oraz PG Silesii.

Posiadamy dwa składy węglowe - w Żywcu oraz Buczkowicach, na których w stałej ofercie znajduje się szeroki wybór węgli. Wszystkie pozycję są oferowane zarówno luzem jak i w wygodnych 25 kilogramowych workach. Oferujemy kilka rodzajów ekogroszków w zależności od potrzeb i oczekiwań klienta.

Podpisane przez nas umowy z prywatnymi przewoźnikami samochodowymi, PKP CARGO oraz prywatnymi przewoźnikami kolejowymi umożliwiają nam realizację dostaw detalicznych jak i całopociągowych.

Wieloletnia obecność na rynku, doświadczona kadra oraz wysoka operatywność i elastyczność firmy powodują, że jesteśmy w stanie sprostać wszelkim wymaganiom Klientów. Szczególny nacisk kładziemy na jakość realizowanych dostaw. Do każdej dostawy, na życzenie odbiorcy załączamy odpowiedni certyfikat.

Zapewniamy stałość dostaw wszystkich sortymentów zarówno przy odbiorze własnym jak i z naszą usługą transportu. W przypadku zainteresowania szczegółową ofertą prosimy o kontakt z Działem Sprzedaży. Zapraszamy również osoby z terenów Bielsko Białej i Andrychowa do zapoznania się z naszą ofertą: skład węgla Bielsko oraz skład węgla Andrychów.

Węgiel na raty

Nasi partnerzy

pracujemy z najlepszymi na rynku

Polska Grupa Górnicza Tauron PG Silesia Węglokoks