O nas

Szanowni Klienci,

Jesteśmy na rynku nieprzerwanie od 1993 roku. Od tego czasu prowadzimy działalność w zakresie handlu i dostaw opału we wszystkich sortymentach, począwszy od węgli grubych, poprzez groszki a skończywszy na ekogroszkach i miałach węglowych.

Posiadamy dwa składy węglowe - w Żywcu oraz Buczkowicach, na których w stałej ofercie znajduje się szeroki wybór węgli. Wszystkie pozycję są oferowane zarówno luzem jak i w wygodnych 25 kilogramowych workach. Oferujemy kilka rodzajów ekogroszków w zależności od potrzeb i oczekiwań klienta.

Od 1 września 2022 roku jesteśmy Autoryzowanym Dystrybutorem Węgla Spółki Południowy Koncern Węglowy na mocy zawartej umowy franczyzowej.

Jesteśmy także partnerem polskich producentów takich jak Węglokoks Kraj oraz PG SILESIA.

Wieloletnia obecność na rynku, doświadczona kadra oraz wysoka operatywność i elastyczność firmy powodują, że jesteśmy w stanie sprostać wszelkim wymaganiom Klientów. Szczególny nacisk kładziemy na jakość realizowanych dostaw. Posiadamy szeroki tabor pojazdów przystosowanych do realizacji wysyłek węgla luzem jak i workowanego

Zapewniamy stałość dostaw wszystkich sortymentów zarówno przy odbiorze własnym jak i z naszą usługą transportu. Zapraszamy również osoby z terenów Bielsko Białej i Andrychowa do zapoznania się z naszą ofertą: 

Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą węgla:

Węgiel na raty

Nasi partnerzy

pracujemy z najlepszymi na rynku

Południowy Koncern Węglowy PG Silesia Węglokoks